KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498231
nr 1249 8231
Hjalmar Trafvenfelt
(1851-1937)
Oljemålning, Hjalmar Trafvenfelt (1851-1937), Borgholms slottsruin. Signerad. Olja på duk. 42x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 april 2019
kl 19:54:11
500 kr
1.500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)